Kontakt

SEKRETARIAT czynny w dni robocze od 730-1530
tel: (055) 279-39-45 (055) 279 7130 fax. (055) 261 8131

SEKRETARKA:

JOANNA DĄBROWSKA

adres e-mail: trojka@gim3.kwidzyn.pl

NUMER WEWNĘTRZNY
SEKRETARIAT20
DYREKTOR12
ZASTĘPCA DYREKTORA16
PSYCHOLOG15
SALA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO21
SALA NR 1619
PIELĘGNIARKA22
KUCHNIA30
SALA KOMPUTEROWA31
PEDAGOG34
BIBLIOTEKA18
POKÓJ NAUCZYCIELSKI14
poczta nauczycieli

Imię i nazwiskoemail
Agnieszka Barakatabarakat@gim3.kwidzyn.pl
Agnieszka Parafiniukaparafiniuk@gim3.kwidzyn.pl
Agnieszka Tyndaatynda@gim3.kwidzyn.pl
Andżelina Rosińskaarosinska@gim3.kwidzyn.pl
Anna Górska
Anna Kopicińska
Anna Nowakanowak@gim3.kwidzyn.pl
Arkadiusz Szulcaaszulca@gim3.kwidzyn.pl
Barbara Michalik
Bartosz Kołodziejczykbkolodziejczyk@gim3.kwidzyn.pl
Beata Moosbmoos@gim3.kwidzyn.pl
Dorota Buchowieckadbuchowiecka@gim3.kwidzyn.pl
Dorota Wodzińskadwodzinska@gim3.kwidzyn.pl
Elżbieta Golaegola@gim3.kwidzyn.pl
Elżbieta Leśniewskaelesniewska@gim3.kwidzyn.pl
Elżbieta Lipskaelipska@gim3.kwidzyn.pl
Grażyna Koseckagkosecka@gim3.kwidzyn.pl
Grzegorz Obiałagobiala@gim3.kwidzyn.pl
Iwona Muchlińska - Palakimuchlinska@gim3.kwidzyn.pl
Jacek Strociakjstrociak@gim3.kwidzyn.pl
Jadwiga Jarzyńskajjarzynska@gim3.kwidzyn.pl
Jarosław Szumowskijszumowski@gim3.kwidzyn.pl
Joanna Rudnikjrudnik@gim3.kwidzyn.pl
Jolanta Małkiewiczjmalkiewicz@gim3.kwidzyn.pl
Kamila Banyś
Katarzyna Stanikowskakstanikowska@gim3.kwidzyn.pl
Krzysztofa Reszczyńskakreszczyńska@gim3.kwidzyn.pl
Magdalena Wiśniewska
Maria Kapuścińskamkapuscinska@gim3.kwidzyn.pl
Mariola Kalińczakmkalinczak@gim3.kwidzyn.pl
Marzena Szarłanmszarlan@gim3.kwidzyn.pl
Marzena Świętosławska
Małgorzata Ciepielewskamciepielewska@gim3.kwidzyn.pl
Małgorzata Grzędzickamgrzedzicka@gim3.kwidzyn.pl
Mirosław Dudekmdudek@gim3.kwidzyn.pl
Monika Brzozowska
Natalia Połećnpolec@gim3.kwidzyn.pl
Patrycja Brodecka
Piotr Obódpobod@gim3.kwidzyn.pl
Przemysław Maluchnikpmaluchnik@gim3.kwidzyn.pl
Wioleta Kowalczukwkowalczuk@gim3.kwidzyn.pl
Zbigniew Warczakzwarczak@gim3.kwidzyn.pl

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

Poczta szkolna

Tak było