przerwa świąteczno-noworoczna od 25.12.2017 r. do 1.01.2018 r.

Lekkoatletyka 2014/2015

REKORDOWE WYNIKI W INDYWIDUALNEJ LA

Dnia 18 maja 2015 r. na Stadionie Miejskim w Kwidzynie nasi uczniowie pod opieką p. Doroty Wodzińskiej i p. Natalii Połeć brali udział w  Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA.

Oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

100 m

I miejsce – Ciszek Paulina kl. 1c – 13,82*

II miejsce – Kowalska Julia kl. 1c – 14,26

II miejsce – Żaczek Jakub kl. 2d – 12,67

V miejsce – Zaręba Krzysztof kl. 3d – 12,89

 300 m

II miejsce – Feld Łukasz kl. 2d – 41,66*

 600 m

I miejsce – Gruda Julia kl. 1c – 1,43,70*

I miejsce – Ostrowski Filip kl. 1c – 1,32,04*

IV miejsce – Szuba Natalia kl. 1c – 2,05,15

 1000 m

IV miejsce – Lidak Robert kl. 1c – 3,12,59

 SKOK W DAL

I miejsce – Ciszek Paulina  kl. 1c – 4,61*

V miejsce – Kowalska Julia kl. 1c – 4,04

V – miejsce – Żaczek Jakub kl. 2d – 4,66

 KULA

V miejsce – Krzywdzińska Paulina kl. 3b – 8,41

 DYSK

I miejsce – Krzywdzińska Paulina kl. 3b – 29,45*

 SZTAFETA 4 x 100m

I miejsce dziewczęta *

I miejsce chłopcy*

Uczniowie oznaczeni * będą reprezentować naszą szkołę oraz Powiat Kwidzyński w Finale Wojewódzkiej Indywidualnej LA w Słupsku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia:)

[autorka tekstu: N.Połeć]

Zapraszamy do galerii zdjęć…

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

Dnia 30 września 2014 roku na stadionie miejskim odbyły się zawody lekkoatletyczne „ Szukamy następców Mistrzów”. Oto nasi mistrzowie w poszczególnych kategoriach:

 KATEGORIA 80m: Kowalska Julia, Słońska Klaudia, Żaczek Jakub, Grzywiński Rafał, Wójcik Kacper

KATEGORIA 300m: Pulkowska Wiktoria, Szuba Natalia, Sztadelmajer Ola, Grzywiński Rafał

KATEGORIA 600m:  Pietrzak Sandra, Gruda Julia, Ciszek Paulina

KATEGORIA 1000m: Ostrowski Filip

KATEGORIA SKOK W DAL: Pulkowska Wiktoria, Ciszek Paulina, Żaczek Jakub, Wójcik Kacper

KATEGORIA KULA:Wicha Kamila, Krzyżanowska Klaudia, Krzywdzińska Paulina

DZIEWCZYNY NA  PODIUM!

Dnia 9 października 2014 roku na stadionie miejskim  Klub Lekkoatletyczny „Rodło” w Kwidzynie zorganizował Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyna dziewcząt w składzie: Ciszek Paulina kl. 1c, Gruda Julia kl. 1c, Pisarek Klaudia kl. 1c, Rzepka Karolina kl. 1c, Sęk Marlena kl. 1c, Sygnowska Angelika kl. 1c, Wyczling Monika kl. 2e, Januszkiewicz Wiktoria kl. 2e, Lewkowicz Weronika kl. 2e, Pawluch Larysa kl. 2c  ZAJĘŁA III MIEJSCE.  Drużyna chłopców w składzie: Benderski Kacper kl. 3e, Feld Łukasz kl. 1d, Bartosiak Jakub kl. 1c, Aniołkowski Sebastian kl. 2e, Ostrowski Filip kl. 1c, Dębowski Przemysław kl. 1c, Góralski Dawid kl. 1c, Tabor Adrian kl. 1e, Czarnuch Patryk kl. 1b, Lidak Robert kl. 1c ZAJĘŁA V MIEJSCE.

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

Poczta szkolna

Tak było