stypendium dla każdego

Stypendium dla każdego - KLIKNIJ

Dobry start

Dobry start - KLIKNIJ

Gimnazjada integracyjna 2015

Dnia 5 grudnia 2015r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3  na dzień przed Mikołajkami odbyła się  IX Integracyjna Gimnazjada Rekreacyjno-Sportowa „Zawsze Razem”.  Tematem plastycznym była „Gwiazdka na gwiazdkę”. W sportowych zmaganiach brali udział uczniowie klasy: Ia, Ib, IIa, IIIa, IIIb oraz uczniowie z zaprzyjaźnionego z nami Gimnazjum nr3 z Malborka, którzy przyjechali w bardzo licznym składzie: klasa Ii, IIi, IIIi.

W tym dniu nie było przegranych  bowiem zwycięzcami byli wszyscy, zarówno drużyna pomarańczowych  jak i zielonych, żółtych czy cytrynowych. Ze względu na dużą liczbę dzieci zawody odbyły się w dwóch  turach, po cztery zespoły w każdej. Organizatorem imprezy była p. M. Kalińczak z zespołem nauczycieli wychowania fizycznego. Szczególne podziękowania należą  się Urzędowi Miasta Kwidzyna oraz p. Barbarze Widelskiej-Wiącek. Dziękuję również  p. E. Leśniewskiej, p. K. Reszczyńskiej, p. B. Moos oraz p. K. Malankowskiej, zespołowi muzycznemu p. J. Strociaka: mam na myśli Julię Młodzińską  i Marcela Śliwińskiego, którzy przygrywali nam w czasie trwania  zawodów, dziewczynom z klasy IIIc:  Ali , Oliwi i Ewelinie oraz Łukaszowi i Michałowi. Nie mogę zapomnieć o nagłośnieniu,  nad którym czuwał Marcel z IIa.

Każdy otrzymał mikołajkowy upominek ze słodyczami  a trzy pierwsze miejsca oprócz słodyczy medale.

[Autorka tekstu: M. Kalińczak]

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

Poczta szkolna